Pers

Perscontacten

Hier vindt u de contactgegevens van de woordvoerders/persvoorlichters van het Europees Parlement, het Directoraat-Generaal Communicatie en de Nederlandse Europarlementariërs.

Directoraat-Generaal Communicatie

Jaume Duch Guillot  (Director-General for Communication of the European Parliament)
Tel.: (+32) 22843000
E-mail: jaume.duch@europarl.europa.eu

Delphine Colard (Head of Spokeperson's Unit)
Tel.: (+32) 22843383
E-mail: delphine.colard@europarl.europa.eu

Woordvoerder Roberta Metsola

Jüri Laas
Tel.: (+32) 2 284 4090
E-mail: juri.laas@europarl.europa.eu

Liaisonbureau van het Europees Parlement in Nederland

Willemijn de Jong
Tel.:  (+31) 70-3135410  of  (+31) 6 12940913
E-mail: willemijn.dejong@ep.europa.eu

Alina Bezoeglaja
Tel.: (+31) 70-3151412 of (+31) 6 20417373
E-mail: alina.bezoeglaja@ep.europa.eu

Lieven Cosijn
Tel.: (+32) 473864141
E-mail: lieven.cosijn@ep.europa.eu

CDA

Jan van der Horst
Bureau SPINELLI 08E201 – EP Brussel
Tel.: (+31) 6 30959038
E-mail: jan.vanderhorst@ep.europa.eu

SGP

Kees Bos (MEP Bert-Jan Ruissen)
Bureau WIE 4U007 - EP Brussel
Bureau SDM G01024 - EP Straatsburg
Tel.: (+32) 2 283 71 55 (Brussel)
Tel.: (+33) 3 881 751 55 (Straatsburg)
cornelis.bos@ep.europa.eu

JA21

David Neyskens (MEP Michiel Hoogeveen)
mob: (+32) 486 02 65 92
david.neyskens@europarl.europa.eu

VVD

Angel Nijskens (MEPs Jan Huitema, Caroline Nagtegaal en Malik Azmani)
Bureau WIB 5M117 - EP Brussel
Tel.: (+32) 2 28 47131
angel.nijskens@europarl.europa.eu

Paul Weber (MEPs Bart Groothuis en Catharina Rinzema)
Bureau BRANDT 06M089 - EP Brussel
Tel.: (+32) 2 28 47637
paulemilefreek.weber@europarl.europa.eu

PvdA

Sytske Jellema (MEPs Mohammed Chahim, Paul Tang en Agnes Jongerius)
Bureau ASP 15G157 - EP Brussel
Tel.:   (+32) 2 28 43028
Mob.: (+31) 6 438 67 843
sytskesusie.jellema@ep.europa.eu

Laurens Boven (MEPs Vera Tax, Lara Wolters en Thijs Reuten)
Bureau ASP 15G108 - EP Brussel
Tel.:   (+32) 2 28 47699
Mob.: (+31) 6 303 76 959
laurens.boven@ep.europa.eu

D66

Ahmed Ben (MEP Samira Rafaela)
Mob.: (+31) 630 424 020
ahmed.ben@europarl.europa.eu

ChristenUnie

Oetze Deelstra (MEP Anja Haga)
Bureau ASP 08E250 - EP Brussel
Tel.:   (+32) 2 283 77 19
Mob.: (+31) 6 460 41 009
oetze.deelstra@la.europarl.europa.eu

Meer Directe Democratie

Afryea Uiterloo (MEP Dorien Rookmaker)
Mob: (+31) 6 423 656 04
afryeakamaria.uiterloo@europarl.europa.eu

PvdD

Tim Feij (MEP Anja Hazekamp)
Bureau WIB 02M037 - EP Brussel
Tel.:    (+32) 2 283 76 29 (Brussel)
Tel.:    (+33) 388 177 629 (Straatsburg)
Mob.:  (+32) 491 227 830
tim.feij@ep.europa.eu

GroenLinks

Lowie Kok (MEPs Bas Eickhout, Kim Van Sparrentak en Tineke Strik)
Bureau ASP 10G358 - EP Brussel
Tel.:   (+32) 248 58365
Mob.: (+31) 6 270 15 080
lowie.kok@ep.europa.eu

Onafhankelijk

Stefan de Koning (MEP Sophie in t’ Veld, Renew)
Tel.:   (+32) 2 283 89 07
Mob.: (+32) 484 201 518
stefan.dekoning@ep.europa.eu

Samuel Jong (MEPs Rob Roos en Rob Rooken, ECR)
Mob: (+32) 2 28 472 72
samuel.jong@europarl.europa.eu